Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

15. novembra rītā LR2 studijā viesosies un iejutīsies trenera lomā orientēšanās sacensību „Magnēts” organizators Henrijs Freimanis. „Magnēts” ir lielākais un senākais orientēšanās sporta tautas sacensību seriāls Latvijā un Baltijā. Tā aizsākums ir meklējams 1969. gadā, kad pirmo reizi tika rīkotas iesācēju sacensības "Magnēts - 69" desmit kārtās Vislielāko dalībnieku skaitu "Magnēts" piedzīvoja 1980. gados, savukārt pēdējā desmitgadē sacensības atkal kļūst arvien populārākas, pie tam ir būtiski pieaudzis sacensību kārtu skaits.

Oktobra izskaņā tika pasniegta ikgadējā „Latvijas Ārstu biedrības Veselības gada balva”. Svinīgā apbalvošanas ceremonijā tika godināti desmit, kas ar savu darbību veido izpratni par sabiedrības veselību.  Nominācijā par tautas sporta organizēšanu balva tika piešķirta orientēšanās sacensību kustībai "Magnēts".

Henrija Freimaņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt un tapt veselīgāki arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Henrija norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

15. novembrī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!