Trešdien, 10. janvārī plkst. 9.35, gaidot Ziemas olimpiskās spēles, vingrojām kopā ar LOK ģenerālsekretāru un Olimpiskās delegācijas vadītāju Žoržu Tikmeru!

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Cerot uz mūsējo sportistu lieliskiem startiem, ar nepacietību gaidām XXIII ziemas olimpiskās spēles, kas tieši pēc mēneša  sāksies Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā, 10. janvāra  rītā  LR2 studijā viesosies un trenera lomā iejutīsies Latvijas Olimpiskās delegācijas vadītājs, LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.

Viņam ir ievērojama pieredze- mūsu valsts delegācijas priekšgalā bijis jau 7 Olimpiskajās spēlēs. Žoržs Tikmers pats ir bijušais sportists, kas guvis izcilus panākumus akadēmiskajā airēšanā-  Pasaules Junioru čempionātā iegūta bronzas medaļa, turklāt viņš ir ne tikai Pasaules, bet  arī Olimpiskais vicečempions- četriniekā ar stūrmani Maskavas Olimpiskajās spēlēs izcīnījis sudraba medaļu.

Žorža Tikmera vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt un par Olimpiskajā spēlēm sapņot arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - bijušais airētājs Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Žorža norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

10. janvārī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!