Trešdien, 3. janvārī plkst. 9.35 sportiskam Jaunajam gadam iedvesmoja un treneres lomā iejutās nūjošanas trenere Lelde Vancoviča.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Pieaugušiem cilvēkiem (18 – 65 gadi) ieteiktais kustību minimums esot 30 minūtes  mērenas intensitātes aerobā fiziskā aktivitāte vismaz piecas dienas nedēļā. Viens no demokrātiskākajiem veidiem kā sevi pievērst sportam  ir pēdējā laikā tik populārā nūjošana – tā ir droša, tajā nav vecuma ierobežojumu un to darīt iespējams visos gadalaikos. Nūjošana nodarbina ap 90% cilvēka muskuļu, turklāt tā ir efektīvāka par intensīvu iešanu bez nūjām.

3. janvāra  rītā  LR2 studijā viesosies un, uzsākot Jauno gadu, sportiskam dzīvesveidam iedvesmos nūjošanas trenere Lelde Vancoviča. Lelde ir vieglatlēte, vecmāte, sabiedrības veselības maģistre un Mežaparka nūjotāju grupas vadītāja. Mežaparka nūjotāju grupa darbojas visu gadu, arī ziemas salā - siltāk saģērbjoties, nūjotprieks ir tik pat liels kā pavasara un vasaras plaukumā, baudot dabu. Viņi arī kāpj kalnos - trekingo, skrituļo slido, rīko nometnes un sportiskus ceļojumus.

Leldes Vancovičas vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt un jaunu, veselīgu dzīvi uzsākt  arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  treneres Leldes norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

3. janvārī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!