Trešdien, 19. jūlijā plkst. 9.35 Rīta rosmē vingrosim kopā Latviju apskrējušo Dinu Vecānu.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Gaidot Latvijas simtgadi, arhitekts un garo distanču skrējējs Dins Vecāns bija nolēmis Latvijai pasniegt unikālu dāvanu- 1836 km garu un 18 dienu ilgu skrējienu apkārt Latvijai, ik dienu pieveicot aptuveni 100 km. Projektā “Apskrien Latviju” viņš aicināja pievienoties arī iedzīvotājus pierobežas novados un kādus distances posmus mērot kopā. Dina mērķis bija arī skrējiena laikā pabūt kopā ar savas valsts iedzīvotājiem Latvijas tālākajos punktos. Katrā novadā tika izveidoti kontrolpunkti, kā arī iepriekš izziņoti aptuveni laiki un vieta, cikos un kur iedzīvotāji var pievienoties, savukārt garās distances finišs bija Rīgā pie Brīvības pieminekļa.
1. jūlija rītā Dins Vecāns viesosies LR2 studijā un iejutīsies trenera lomā.

Viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt trenera Dina norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

19. jūlijā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!