Trešdien, 16.augustā plkst. 9.35 Rīta rosmē vingrosim kopā ar Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretāru Kārli Lejnieku

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Augusta beigās un septembra sākumā ASV, Ņujorkā norisināsies  atklātais tenisa čempionāts, kas ir gada noslēdzošais «Grand Slam» turnīrs. Tajā, protams, turēsim īkšķus par mūsu tenisistiem, īpaši meitenēm-  Anastasiju Sevastovu un Aļonu Ostapenko, kuras šīsvasaras izcilie panākumi gan French Open , gan Vimbldonā sajūsminājuši daudzus un ne tikai Latvijas līdzjutējus.

16.augusta rītā LR2 studijā viesosies un trenera lomā  iejutīsies  Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks. Kārlis ir vairākkārtējs Latvijas čempions tenisā jauniešiem,    vairākus gadus pārstāvējis Latvijas izlasi Deivisa kausa mačos, bijis Deivisa kausa komandas kapteinis. Viņš darbojas gan kā tenisa treneris, gan sparinga partneris, turklāt kā treneris strādājis ar vairāku valstu tenisa zvaigznēm un piedalījies visos Grand Slam turnīros.

Kārļa Lejnieka vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem , protams, centīsies izpildīt un kādu „eisu” vai „breiku” iegūt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba 

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Kārļa norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

16.augustā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku- soļos marš!