Trešdien, 5.jūlijā plkst. 9.35 Rīta rosmē vingrosim kopā ar Latvijas sieviešu izlases basketbolisti Ievu Krastiņu. Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Jāņu diena, 24.jūnijs bija svētku diena arī visiem basketbola faniem, jo Latvijas sieviešu valstsvienība Eiropas čempionātā Prāgā pārspēja Itālijas izlasi – 68:67, pirmo reizi vēsturē izcīnot ceļazīmi uz Pasaules kausa izcīņu.
5.jūlija rītā LR2 studijā viesosies un treneres lomā iejutīsies Latvijas sieviešu izlases basketboliste, Latvijas čempiona un divkārtējā Eiropas U-20 čempionāta bronzas medaļas ieguvēja Ieva Krastiņa.

Viņas vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem , protams, centīsies izpildīt un kādu „trīspunktnieku” iemest arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki- Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt treneres Ievas norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

5.jūlijā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku- soļos marš !