Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Ar mērķi, uzlabot un atbalstīt Latvijas labāko sportistu mācību-treniņu darbu un lai starptautiskās sacensībās un īpaši Olimpiskajās spēlēs mūsu sportistiem būtu iespējas sasniegt augstas klases rezultātus, 1994. gadā dibināta Latvijas Olimpiskā vienība. Gaidot XXIII ziemas olimpiskās spēles, kas pēc nepilna mēneša  norisināsies Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā, 17. janvāra  rītā  LR2 studijā viesojās un trenera lomā iejutās Latvijas Olimpiskās vienības priekšsēdētājs un Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents Einārs Fogelis. Turklāt viņš vadījis Latvijas delegāciju Atlantas, Nagano un Sidnejas Olimpiskajās spēlēs.

Einārs Fogelis arī pilda Starptautiskās kamaniņu sporta federācijas viceprezidenta pienākumus, un šī brīža vēl viena aktualitāte - janvāra nogalē Siguldas Bobsleja trasē gaidāmais īpašais notikums - Eiropas čempionāts kamaniņu sportā.

Eināra Fogeļa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt un sportiskus olimpiskus mērķus sev izvirzīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Eināra norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

17. janvārī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!