Trešdien, 26. aprīlī plkst. 9.35, aicinot „Izskrien Latviju!”,  Rīta rosmi vadīs Latvijas Institūta direktore Aiva Rozenberga.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Sagaidot Latvijas simtgadi, Latvijas Institūts (LI) kopā ar biedrību “VSK Noskrien” aicina tautiešus un Latvijas draugus iesaistīties akcijā “Izskrien Latviju pasaulē”. Tās ideja ir ikvienam aktīvam skrējējam vai gājējam izskriet, iziet, izbraukt ar riteni vai arī pat izpeldēt Latvijas kontūru un izmantot savas iecienītās aplikācijas, lai pēc tam ar rezultātu dalītos sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #izskrienLatviju.

Skriešanas maršruti Latvijas kontūras formā jau izstrādāti vairākās pasaules pilsētās - Dublinā, Čikāgā, Londonā, Seulā un Briselē, bet ikviens var arī izveidot savus maršrutus un dalīties ar tiem ar saviem ģimenes locekļiem, draugiem, kaimiņiem utt.

26. aprīļa rītā LR2 studijā viesosies un treneres lomā iejutīsies Latvijas Institūta direktore Aiva Rozenberga . Viņas vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem , protams, centīsies izpildīt un „Latviju izskriet” arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki- Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt treneres Aivas norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

26. aprīlī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!