Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Latvijas Hokeja federācija  aicina ledus halles, bērnu un jaunatnes hokeja klubus, amatieru komandas un ikvienu Latvijas iedzīvotāju aktīvi piedalīties «Hokeja dienas» spēlē. Tās mērķis ir popularizēt hokeju un veselīgu dzīvesveidu, iesaistot bērnus un jauniešus sportā un hokejā gan ledus hallēs, gan atklātajās slidotavās, kā arī iegūt pozitīvas emocijas un labi pavadīt laiku Spēles tiks aizvadītas laika posmā, no 8. līdz 11. februārim.

Gaidāmās „ Hokeja dienas” noskaņās 8. februāra rītā LR2 studijā  viesosies un trenera lomā un iejutīsies pats Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis. Viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies  izpildīt un  sodu uz noraidīto soliņa nesaņemt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt trenera Kalvīša norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā  viedtālrunī.

8. februārī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!