Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas ne sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Līdz lielajiem skriešanas svētkiem Lattelecom Rīgas maratonam atlicis nedaudz vairāk nekā mēnesis. Domājot par jauno skrējēju un maratonistu paaudzi, pirms 10 gadiem tika iedibināta tradīcija skolām un skolēniem sacensties savā starpā un cīnīties par Rīgas Skolu kausu un jau trešo gadu kausa izcīņā tiek aicināti piedalīties arī skolēni no visas Latvijas. 11. aprīļa rītā LR2 studijā viesojās un  treneres lomā iejutās vairākkārtēja maratona dalībniece, Rīgas Centa Humanitārās vidusskolas skolotāja Ina Jukēvica. Jau vairākus gadus Rīgas Centra Humanitārā vidusskola ir aktīva maratona atbalstītāja, bet pērn Rīgas Lattelecom maratonā  ar 138 dalībnieku lielu komandu bija labākā galvaspilsētas vispārizglītojošā skola

Inas Jukēvicas vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt un raitu skriešanas soli uztrenēt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  treneres Inas norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv, planšetē vai  savā viedtālrunī.

11. aprīlī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!