Trešdien, 8. novembrī plkst. 9.35  Rīta rosmi vadīs Latvijas Kardiologu biedrības prezidents, profesors Andrejs Ērglis.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

1. novembra rītā LR2 studijā viesosies un iejutīsies trenera lomā Latvijas Kardiologu biedrības prezidents, profesors Andrejs Ērglis. Leģendārā Paula Stradiņa mazdēls, viens no izcilākajiem Latvijas sirds medicīnas korifejiem atzīst, ka  garās operāciju stundas palīdzot izturēt teicamā sportiskā forma un fiziskā sagatavotība. Brīvo laiku viņš itin bieži  pavada tenisa kortos, basketbola vai hokeja laukumā, tomēr tās nav vienīgās Andreja sportiskās aizraušanās. Atvaļinājuma vai garāku brīvdienu laikā viņš nodarbojas arī ar kāpšanu kalnos un slēpošanu.

Un vēl  profesors apgalvo, ka sirds pati par sevi nenoveco, mēs viņu novecinām ar neveselīgu dzīvesveidu un negatīvām emocijām. Ne tikai mazkustīgums un paaugstināts asinsspiediens ir sirds ienaidnieki, bet vēl skaudība, naids, dusmas, nepamatota greizsirdība. Jo cilvēks tīrāk dzīvo, ieskaitot dvēseli, jo ir mazāk iespēju saslimt .

Andreja Ērgļa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt un tapt veselīgāki arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki- Gvido un BaibaJ

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Andreja norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

8. novembrī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos marš!