Trešdien, 7. martā plkst. 9.35 LR2 studijā vingrojām kopā ar olimpieti - kamaniņbraucēju Ullu Zirni

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Phjončhanas Olimpiskās spēles jau beigušās, bet ziemas sporta sezona joprojām turpinās. 7. marta rītā, lai viesosies LR2 studijā un iejustos treneres lomā, starp treniņiem būs izdevies izbrīvēt laiku kamaniņbraucējai Ullai Zirnei. Ulla pavisam nesen atgriezusies no Olimpiskajām spēlēm, kurās izcīnīja 12. vietu vieniniekos un 6. vietu komandu stafetē. Tās viņai bija jau otrās Olimpiskās spēles, jo debija notika 18 gadu vecumā, Sočos. Pirms dažiem gadiem jaunā kaminiņbraucēja ieguva uzvaru Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā jauniešiem, viņa ir bronzas medaļniece 2012. gada Ziemas Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs. Interneta portālos Ulaa Zirne nereti ierindota top desmitniekā starp skaistākajām, valdzinošākajām un talantīgākajām Latvijas sportistēm. Ulla pieteikusi sevi arī modes industrijā, pirms gada prezentējot savu apģērbu līniju “Ullalaaa Clothing”, kā arī jau vairākus gadus aktīvi darbojas kā blogere un Instagram modele. Bet, lai labāk sagatavotos uz Phjončhanu, nodarbojās ar klinšu kāpšanu.

Ullas Zirnes vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt un ar ātrumu 140 km/stundā no kalna trauksies arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  treneres Ullas norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

7. martā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!