Trešdien, 24. janvārī plkst. 9.35, gaidot Eiropas čempionātu kamaniņu sportā, vingrojām kopā Ziemas Jaunatnes Olimpisko spēļu vicečempionu, kamaniņbraucēju Riku Kristenu Rozīti.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Nedēļas nogalē Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē gaidāms īpašais notikums- Eiropas čempionāts kamaniņu sportā. 24.janvāra  rītā  LR2 studijā viesosies un trenera lomā iejutīsies 2012. gada Ziemas Jaunatnes Olimpisko spēļu vicečempions Riks Kristens Rozītis. Ar kamaniņu braukšanu viņš nodarbojas jau kopš 10 gadu vecuma. Veiksmīgi aizvadījis jaunieša karjeru un 2010. - 2011. gada sezonā bijis Pasaules kausa izcīņas uzvarētājs kopvērtējumā jauniešiem. Diemžēl decembrī piedzīvotā trauma – lauztā plauksta laupījusi Rikam Kristenam cerības piedalīties Phjončhanas Olimpiskajās spēlēs. Šobrīd norit rehabilitācijas process un domas par nākamo sezonu.

Rika Kristena Rozīša vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Rika Kristena norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

24. janvārī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku - soļos maršs!