Trešdien, 19. aprīlī plkst. 9.35 ekstrēmo Rīta rosmi vadīs kaitbordiste, Pasaules čempionāta 3. vietas ieguvēja Aija Ambrasa.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Marta sākumā  norisinājās Pasaules čempionāts Ziemas vēja sporta veidiem WISSA 2017. Kaitbordiste Aija Ambrasa tajā izcīnīja augsto 3. vietu ziemas kaitborda maratona distancē. Turklāt pavisam nesen Aija kļuvusi arī par „Red Bull Ragnarok” sacensību, kurās bija jāpievar 130 km, čempioni. Aija ir ari sertificēta kaitborda trenere, sporta kluba - skolas „Water2Snow” , kur iespējams trenēties gan kaitbordā, gan snovbordā, dibinātāja.

19. aprīļa rītā Aija Ambrasa viesosies LR2 studijā un iejutīsies treneres lomā . Viņas vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem , protams, centīsies izpildīt un „vēju noķert” arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt treneres Aijas norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

19. aprīlī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!