Trešdien, 25. aprīlī plkst. 9.35 svinējām Starptautisko Dejas dienu kopā ar dejotāju un horeogrāfu Rolandu Meržejevski.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Kopš 1982. gada pēc UNESCO Starptautiskās dejas padomes (International Dance Council – CID) iniciatīvas 29. aprīlis tiek atzīmēts kā Starptautiskā dejas diena. Ik gadu miljoniem visdažādākajo žanru dejas mākslas pārstāvju piedāvā šajā dienā koncertus un priekšnesumus miljoniem skatītāju visa pasaulē.

Jau divpadsmito gadu aprīļa nogalē Dejas dienas norisinās arī Latvijā, ikvienu aicinot pamēģināt deju un piedāvājot ne tikai fiziskas nodarbības, bet arī dejas vērošanu, iejušanos mākslinieka tēlā un sarunas par deju.

25. aprīļa rītā LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās dejotājs, horeogrāfs un deju pasniedzējs Rolands Meržejevskis. Savu deju pieredzi viņš ieguvis, praktizējot dažādus deju stilus- sporta dejas, latino, showdance, westcoast swing, jazz, tap. Dejas mākslu Rolands studējis Ņujorkā, Brodvejas deju skolā.

Rolanda Meržejevska vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izdejot arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Rolanda norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

25. aprīlī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!