28. februārī plkst. 9.35 LR2 studijā vingrojām kopā ar populāro dziedātāju un profesionālo bokseri Dzintaru Čīču.                                                                               

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Populārais dziedātājs Dzintars Čīča, svinot savu ceturtdaļgadsimta  jubileju, devies Latvijas koncerttūrē „Bučas visiem”. Kaut gan Dzintaram tikai divdesmit pieci, tomēr publika viņu iepazinusi jau krietni sen - pirms gadiem piecpadsmit Raimonda Paula koncertos, Bērnu Eirovīzijā un Latvijas Šlāgeraptaujā.

Dzintars, kurš pēdējos gados līdzās valdzinošai balsij ieguvis arī iespaidīgus muskuļus un kura mērķis ir kļūt par profesionālu bokseri un pat par čempionu, 28. februāra rītā viesosies LR2 studijā un iejutīsies trenera lomā.
Boksa burvību Dzintars Čīča apjautis pirms vairākiem gadiem, apmeklējot treniņus Talsos, vēlāk cīņas mākslu apguvis Rīgā cīņas sporta klubā "Profesionālis", ieguvis savu pirmo čempiona jostu, bet pērnā gada novembrī aizvadījis savu pirmo profesionālo cīņu boksā.

Dzintara Čīčas vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt un nokautu nepiedzīvot arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Dzintara norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

28. februārī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!