Trešdien, 2. augustā plkst. 9.35 Rīta rosmē vingrosim kopā draudzības skrējiena „Baltijas ceļš” organizētāju Juri Bērziņu.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Atceroties vēsturiskos 1989. gada 23. augustā notikumus, kad  vairāk nekā miljons cilvēku sadevās rokās, lai veidotu 600 km garu cilvēku ķēdi caur trim Baltijas valstīm, vienojot Igauniju, Latviju un Lietuvu centienos pēc brīvības, arī šogad notiks tradicionālais skrējiens „Baltijas ceļš”. Tā maršruts vedīs no Viļņas, cauri Latvijai, līdz Tallinai.  Rīgā skrējiens nonāks sestdienas, 19. augusta pēcpusdienā, un visi laipni aicināti pievienoties, kaut vai tikai uz dažiem kilometriem! Ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa paredzēta ap 14:00.

2. augusta rītā LR2 studijā viesosies un trenera lomā  iejutīsies  viens no „Baltijas ceļa” skrējiena organizatoriem, ilggadējs skrējēju kluba „Ozolnieki” vadītājs Juris Bērziņš. Juris pats ir skrējējs ar ievērojamu pieredz, kura kontā ir vairāk nekā 125 noskrieti maratoni.

Viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem , protams, centīsies izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt trenera Jura norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

2. augustā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!