Trešdien, 6. augustā plkst. 9.35 Rīta rosme kopā ar Dziesmu svētku virsdiriģentu Romānu Vanagu!

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Latvijā otrajā septembra svētdienā tiek svinēta Tēva diena, un šogad tā būs šīs nedēļas nogalē . 6. septembra rītā LR2 studijā viesosies un trenera lomā iejutīsies 40 + 4 bērnu tētis, Dziesmu svētku virsdiriģents Romāns Vanags. Apmēram 40 puikas dzied Jāzepa Mediņa mūzikas skolas zēnu korī, kura diriģents un mākslinieciskais vadītājs Romāns ir jau 30 gadus. Savukārt Romānam pašam ir viena meita un trīs dēli, turklāt abi jaunākie dvīņi  ir basketbolisti, spēlē jauniešu Eirolīgā un ir Latvijas un Baltijas čempioni.

Arī pats Romāns Vanags ir pietiekoši sportisks un brīvajos brīžos uzspēlē basketbolu. Viņa dotās piespēles centīsies uztvert un viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, pildīs arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Romāna norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

6. septembrī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!