Trešdien, 14. februārī plkst. 9.35 viens otru uz lāpstiņām trenējāmies nolikt kopā ar trīskārtējo Eiropas čempioni, kas divreiz arī ieguvusi Pasaules čempionāta bronzu - cīkstoni Anastasiju Grigorjevu.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Šobrīd aktīvi sekojam līdzi un turam īkšķus par mūsu ziemas sportistiem Phjončhanas Olimpiskajās spēlēs. Bet 14. februāra rītā  LR2 studijā viesosies un treneres lomā iejutīsies mūsu olimpiete -cīkstone, kura startējusi vasaras Olimpiskajās spēlēs 2012. gadā Londonā, kur ieņēmusi 9. vietu un 2016. gadā Riodežaneiro brīvajā cīņā ieguvusi 8. vietu - Anastasija Grigorjeva. Anastasija ir arī trīskārtēja Eiropas čempione un divas reizes izcīnījusi bronzu Pasaules čempionātos. Sākotnēji viņa trenējusies džudo un par sava sporta veida izvēli saka, ka tā esot laimīga nejaušība.

Pērn sportiste tika nominēta Gada balvai sportā, bet 2013. un 2014. gadā tika atzīta par Gada labāko sportisti Latvijā.

Anastasijas Grigorjevas vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt un viens otru uz lāpstiņām piespiest pie cīņas paklāja arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki- Armins un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  treneres Anastasijas norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

14. februārī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!