Trešdien, 22. novembrī plkst. 9.35 vingrosim kopā ar Pasaules čempionu galda hokejā un pasaules reitingu līderi Edgaru Caicu.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Nedēļas nogalē Rīgā notiks skolēnu, bērnu un jauniešu galda hokeja turnīrs “Sarauj 2017”. Tā galvenais mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar šo sporta veidu un katram  dot iespēju nospēlēt apļa turnīru.

22. novembra rītā LR2 studijā viesosies un  trenera lomā iejutīsies ir  galda hokejists un treneris, Latvijas galda hokeja izlases dalībnieks, 2017. gada Pasaules čempions Edgars Caics.  Viņš ir daudzu prestižāko pasaules kausa posmu un 2016./2017. gada sezonas pasaules kausa kopvērtējuma uzvarētājs, kā arī šobrīd  pasaules reitingu līderis.

Ne tikai galda hokejs ir Edgara sportisko kaislību klāstā - amatiera līmenī viņš izcīnījis godalgas arī pludmales volejbola un boulinga turnīros.

Edgara Caica vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt un kādu „golu” iemest arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Viesturs un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Edgara norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

22. novembrī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!