Trešdien, 13. septembrī plkst. 9.35 ekstrēmā Rīta rosme kopā BMX Flatland braucēju Dāvi Dudeli.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Nedēļas nogalē Jaunmārupes skeitparkā pirmo reizi norisināsies „JM Games”-  pasākums, kas garantēs asu izjūtu devu gan pašiem braucējiem, gan ekstrēmo sporta veidu cienītājiem, jo būs gan  BMX Freestyle un Flatland sacensības, gan ekstrēmās velo komandas „Greentrials” paraugdemonstrējumi.
13. septembra rītā kopā ar savu ričuku LR2 studijā viesosies un trenera lomā iejutīsies viens no šo sacensību organizētājiem , „Baltic BMX School” dibinātājs un vadītājs Dāvis Dudelis.

Viņa  vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem , protams, centīsies izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - asu izjūtu cienītāji Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Dāvja norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

13. septembrī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!