Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

„Latvijas gada balvu sportā 2016”  nominācijā „Latvijas labākā sporta spēļu komanda” šogad saņēma Latvijas vīriešu basketbola izlase. Tās kapteinis, arī basketbola kluba „VEF Rīga” kapteinis, saspēles vadītājs un uzbrūkošais aizsargs Jānis Blūms 4. janvāra rītā viesosies LR2 studijā un iejutīsies trenera lomā. Viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem , protams, centīsies  izpildīt un „sodiņus” iemest arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt trenera Jāņa norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā  viedtālrunī.

4. janvārī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!