Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

4. aprīļa rītā LR2 studijā viesojās un trenera lomā iejutās šobrīd labākais Latvijas ātrslidotājs, kurš Phjončhanas Olimpiskajās spēlēs 1500 m distancē izcīnīja augsto 4. vietu - Haralds Silovs. Daudzus aizkustināja ziņa, ka, ātrslidotājs ierakstīja jaunu lappusi olimpisko spēļu sasniegumu vēsturē, veltot savu startu pāragri mirušajam brālim Helmutam un slidojot ar viņa fotogrāfiju pie sirds.

Haraldam pieder visi Latvijas rekordi klasiskajā ātrslidošanā un šorttrekā. Eiropas čempionātos šorttrekā viņš izcīnījis vairākas zelta un sudraba medaļas, piedalījies trīs olimpiskajās spēlēs, turklāt unikāls fakts - 2010. gada Vankūveras Olimpiskajās spēlēs Haralds Silovs kļuva par pirmo sportistu pasaulē, kas vienās Olimpiskajās spēlēs piedalījies gan ātrslidošanas, gan šorttreka sacensībās, bez tam divos atšķirīgos sporta veidos vienā dienā. Mūsu izcilajam ātrslidotājam arī divreiz uzticēts gods Olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā nest Latvijas karogu.

Haralda Silova vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt un savu slidošanas tehniku uzlabot arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Haralda norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

4. aprīlī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!