Lelles ar īstiem cilvēka matiem, tautastērpā ģērbtā lelle Baiba, kas bija teju vai visām padomju laika meitenēm.  Lāči un rotaļu vilcieniņi, rotaļlietas no koka – tas viss leļļu mākslas izstādē, kas šobrīd skatāma Ungurmuižā.

2012. gada sākumā Leļļu Mākslas muzejs, zaudējot telpas Vecrīgā, bija nonācis izvēles priekšā – pārtraukt muzeja darbību vai domāt jaunu tā pastāvēšanas veidu. Pakojot muzeja ekspozīciju kastēs un koferos, māksliniecei, privātā muzeja vadītājai Inārai Liepai dzima ideja par ceļojošā muzeja izveidi un nu koferi uz laiku ir kļuvuši par leļļu un rotaļlietu „kofermājiņām”, kas ceļo apkārt un priecē gan lielus gan mazus. Izstāde pabijusi arī ārvalstīs, tagad, līdz augusta sākumam tā skatāma Pārgaujas novada Ungurmuižā.

Ināra Liepa stāsta: "„Tā ir tik liela patikšana to darīt. Es domāju, ka process rodas pats no sevis. Ja man nav kāda tematiska izstāde, kurā man ir kāds konkrēts uzdevums, kā, piemēram, tagad. Es esmu ielūgta piedalīties Igaunijā, vienā ļoti interesantā projektā, kas saistīts ar Alises Brīnumzemē tēmu – es lasu grāmatu, pētu, mēginu iedomāties, kā tas būtu. Šī izstāde būs nākamgad skatāma arī pie mums Nacionālajā bibliotēkā. Savukārt, ikdienā es veidoju to, kas vienkārši ir sakrājies, un, kas sanāk, tas sanāk.”"

Viņa atklāj, ka leļļu māksla ir vēl ļoti jauns un neizzināts māklsas veids. Tieši tāpēc arī šogad māksliniece kopā ar savu vīru Uldi Liepu, rīkos otro profesionālo leļļu mākslas festivālu. Uz Latviju atkal brauks vairāki desmiti mākslinieku no visas pasaules.

„Šogad mums būs ļoti interesanta tēma – Teatrum Botanicum jeb Botānikas Teātris. Es domāju, ka mums ziedi Latvijā ir ļoti mīļi, un man gribējās māksliniekiem piedāvāt šo tēmu. Ziedu tēma jau vispār māksliniekiem ir mīļa, ļoti populāra. Un to mēs redzēsim mākslinieku darbos no 10.-13. septembrim Dzelzceļa muzejā uz lielajiem leļļu svētkiem,” atklājot nākotnes iecerses, stāsta I. Liepa.