Mūzikas apskatnieks Uldis Rudaks savā grāmatā "Rokupācija" par dažus gadus pastāvējušo apvienību YAPUTHMA SOUND SYSTEM jeb YaSoSy raksta:

... man šķita, ka galvenā "Liepājas Dzintars '96" balva pienāktos YaSoSy, tomēr to saņēma PRĀTA VĒTRA.

Toties YaSoSy kā milzu atklājumu burtiski gabalos saplēst bija gatavi izdevēji un drīz vien mūzikas izdevniecībā "Annemarie Records" dienasgaismu ieraudzīja kasete "Rīgas Disko", kuras vāciņu rotāja sarkana skārda bundža ar Coca-cola raksturīgo šriftu...

Pagājušogad, 21 gadu kopš šiem notikumiem, albums tika pārizdots ar RadioNABA gādību, un kaseti, disku un plati joprojām rotā bundžiņa ar uzrakstu "Rīgas Disco".

Tiesa gan, mūsdienās šis zīmējums liek aizdomāties par glokalizācijas jeb globālā un lokālā mijiedarbību, tomēr deviņdesmitajos, pēc YaSoSy solista Gosh vārdiem, šī skārdene simbolizēja ko citu:

mēs kā reiva kultūras pārstāvji apzināti vēlējāmies distancēties no alkohola, kas tradicionāli ir saistīts ar rokmūzikas kultūru. Kas ir saistīts ar limonādi? Pareizi, bērnišķīga dzīves uztvere un attieksme un tieši to mēs arī gribējām uzsvērt!

Pašas YaSoSy simbols bija house simbolam smailijam radniecīga bižaina meitenīte, tomēr grupā darbojās tikai puiši, kurus kopā saturēja nevaldāms spēlētprieks un grupas "krusttēva", Krievijas subkultūru žurnāla  "Ptjuč" pārstāvja Vlada Jakovļeva iedvesma (pārizdotajā albumā gan lietots latīņu valodas izteiciens materia prima jeb pirmmatērija) un enerģija:

tolaik andergraundā, no kurienes mēs nācām, valdīja "Tornis Rec" indīroks - padrūms un psihodēlisks, ar ģitārām un skumju vokālu lo-fi estētikā.

Kad mēs sākām spēlēt savu versiju par reivu, cilvēki bija neizpratnē - kāpēc tik jautri, kāpēc tik ātri? Pie tam bija jākustas, nevis jāstāv un jāskatās uz skatuvi...

Tomēr ar laiku ļaudis sāka kustēties, ģērbties - nevis melnā, bet krāsainās drēbēs - un uzvesties pavisam citādi un tas bija pagrieziens plašākai mūzikas uztverei!

Tiesa gan, savulaik Aigara Grāvera studijā ierakstītajā albumā "Rīgas Disco" reiva gars nav izteikti sajūtams, tāpēc pārizdotajā albumā ir iekļauts fragments no YaSoSy koncerta leģendārajā klubā "Zero Zone" - savulaik spridzinātajā un nodegušajā deviņdesmito gadu izklaides simbolā:

deviņdesmitajos gados mēs bijām aiz priekškara - ne vairs politiskā dzelzs priekškara, kā padomju laikā, bet aiz ekonomiskā, nabadzības priekškara.

Savukārt mūsdienās vide ir atvērta, mūziķiem ir pieejama pasaules informācija, viņi var braukt uz ārzemēm - tagad viss notiek un tieši tagad man ir vislielākais lepnums par Latvijas populāro mūziku!

Raidījumā izskan YaSoSy skaņdarbi "Go Go Yellow Screen", "Lonely", "U Got Style" un "Thru The Space"