Es biju diezgan dulls, es biju diezgan stulbs...

Diezgan daudz Aleksandrā ir arī no manis - ne sižetiski, bet emociju un pārdzīvojumu aspektā,

uz "NeFormāta" jautājumu par paša jaunību smejoties atbild reperis Arturs Skutelis, kura albuma "Nekad nekur" divpadsmit skaņdarbos klausītājam tiek piedāvāts kāda septiņpadsmit gadus veca puiša, vārdā Aleksandrs, grāvējfilmas cienīgais dzīvesstāsts no mirušā tēva mantojuma saņemšanas līdz brīdim, kad viņu nogalina paša brālis.

Šai albumā var saklausīt vairākus Bībeles sižetus - par Kainu un  Ābelu, kā arī līdzību par pazudušo dēlu, kas pārveidota un pārnesta uz mūsdienu Rīgu, kuras "iedzimtais" ir arī pats Arturs:

es nāku no Teikas, es esmu parasts čalis, es rečitēju latviski, un man ir svarīgi to ielikt arī savos skaņdarbos... Man ir svarīgi godīgi izstāstīt savu pieredzi, un reps kā forma tam ir absolūti piemērots!

Tomēr "NeFormātā" "parasti čaļi" neviesojas, un arī Arturs nav nekāds izņēmums - savulaik Kristapa Morberga un Ernesta Felsberga piemiņas stipendiju saņēmušais mūziķis ir jau trešais literatūrzinātnieks šai raidījumā pēc Latgales rokmūziķa Sovvaļnīka un grupas SIGMA solista Jāņa Ozoliņa, par kuru Arturs saka:

Jānis man ir ļoti daudz devis, es pie viņa studēju, un viņš mani iepazīstināja ar naratoloģiju, un tas bija ļoti nozīmīgs mirklis manā dzīvē.

Ko vispār studijas man ir devušas? Robežas ir paplašinājušās, zināšanu ir kļuvis vairāk - es zinu, kas tekstā strādā, un zinu, kā uzbūvēt stāstu...

Iespējams, ka tāpēc Arturu arī neuzrunā Latvijas hiphopa scēnā notiekošais, kura vērtējumā viņš ir atklāts:

Ir patīkami, ja dziesma izskan, ja dziesma uzrunā klausītāju, ja dziesma iekustina cilvēku "otrā pusē" - bet, ja tā ir galvenā lieta, par ko domā mūziķis, man paliek skumji! Tas nav pārmetums, jo es saprotu, ko viņi dara un kāpēc viņi to dara, tomēr es tā negribu darīt...

Atšķirībā no citiem Latvijas hiphopa mūziķiem, Artura dziesmu pavadījumā ir dzirdama nevis kāda bītmeikera veidota fonogramma, bet četru mūziķu - Rūdolfa Latišenko, Mārtiņa Vilnīša, Ditas Frīdenbergas un Alises Golovackas jeb grupas TVĒRUMI skaniskais pavadījums:

Šī ideja radās ar mana drauga Abras palīdzību - man savulaik kļuva neinteresanti uzstāties ar bītu fonogrammu, un tad viņš man ieteica uzstāties ar dzīvo grupu... Un mēģinājumu laikā mēs sapratām - hei, šeit top kas vairāk par vienu koncertu!

"NeFormātā" izskan Artura Skuteļa albuma "Nekad nekur" skaņdarbi "1 000 000", "Vārds ir Aleksandrs", "Lampu drudzis", "Pārnākšana" un instrumentālais skaņdarbs "Debesis".