Otrā "NeFormāta" viesis ir ansis (ar mazo "a") - reperis, hiphopa producents un viens no elektroniskās mūzikas izdevniecības DIRTY DEAL AUDIO dibinātājiem.

2017.gads bija anša gads - viņam iznāca albums "Balzāms", kam sekoja "Dziļā tūre" pa Latvijas mazpilsētām un dziesmu panākumi Spotify, savukārt rudenī albums tika nominēts "Austrasbalvai" - vienīgais no pašmāju repa ierakstiem.

Tomēr es esmu pārliecināts, ka šis panākumu saraksts nav noslēgts un arī 2018.gadā mēs vēl dzirdēsim gan par "Balzāmu", gan par ansi.

... man liekas, ka daudziem ļoti sāpīgi ir sanācis atsisties pret to momentu, kurā rodas nepārprotama sajūta - šito neviens neēdīs, tas nav nevienam vajadzīgs! Tomēr ir vajadzīgs tikai laiks, lai redzētu, kā tas mainās, tas ir kā okeāns un klintis - lai arī Tu stipri atsities, bet ilgtermiņā lietas mainās!

... man patīk skatīties uz Latviju kā uz spēles grūtāko līmeni - ja cilvēks šeit var paveikt lielas lietas, tas ir nozīmīgāk, nekā aizbraukt citur un paveikt pat lielākas lietas, jo tā ir spēlēšana vieglajā līmenī. Es gribētu iedvesmot cilvēkus "uzspēlēt" Latvijas grūtajā līmenī - cīnieties ar to un parādiet, ka jūs varat uzvarēt!