Šodien, 3. augustā apaļus 50 gadus vecs kļuvis dziedātājs un dziesmu autors Valdis Indrišonoks, grupu Rīts, Varavīksne, Jaunais laiks dalībnieks, kas pēdējos gados pievērsies kristīgajai mūzikai, un jubilāram iedvesmu arvien jaunām dziesmām vēl Latvijas Radio 2.

Jau kopš pagājušā gadsimta 90. gadu otrās puses Valdis Indrišonoks pieskaitāms Latvijas kristīgajiem mūziķiem, kas savu pārliecību sludina pašsacerētajās dziesmās. Taču jaunība Valdim bija visai trakulīga. Viņš dzimis 1967.gada 3.augustā Rīgā. Tad ģimene pārcēlās uz Olaini, mamma dēlu aizveda uz Jelgavas mūzikas skolu mācīties trompeti. Pēc dažiem gadiem Valdis mūzikas skolu pameta, bet vēlāk tur atgriezās, lai jau mūzikas vidusskolā apgūtu kordiriģēšanas specialitāti. Jau padsmitnieka vecumā viņš sāka sacerēt dziesmas un piecpadsmit gadu vecumā kopā ar draugiem izveidoja grupu Rīts, izveidoja programmu, uzstājās koncertos.

Vēlāk Valdi uzaicināja spēlēt grupā Lāčplēsis, pēc tam uz ansambli Varavīksne pasauca Modris Šterns. Sākās aktīva koncertdarbība, ieraksti, turpinājums bija jau kopīgs darbs ar Helviju Stengrevicu grupā Jaunais laiks, kur Valdis bija vadošais solists un dziesmu autors. Indrišonoks muzicējis arī grupā Odis un Arņa Medņa soloprojektos, izbaudīja trauksmainu mākslinieka dzīvi un bohēmu, no kuras izeju atrada ticībā.

1997. gadā Valdis Indrišonoks kopā ar Ivo Stankēviču un Edgaru Rubeni izveidoja Latvijā kristīgā roka un popmūzikas projektu Indrišonoks un draugi, uzstājās dažādos pasākumos, bet 1999. gadā tika izdots debijas albums Kāpēc man pieder tik daudz… Tam sekojuši vēl vairāki Valda Indrišonoka soloalbumi ar pašradītām kompozīcijām, viņš muzicējis ne tikai kristīgajos pasākumos šaipus un viņpus okeānam, bet pelnījis naudu arī mūzikas klubos ar populāru dziesmu koverversijām. Fragmentāri Indrišonoks sadarbojies arī ar Igo un Jāni Stībeli,  daudz muzicējis kopā ar izcilo blūza pianistu Gintu Žilinski un labi pazīstamo ģitāristu Ingu Feldmani.

Tēva pēdās iet Valda dēls, jaunais mūziķis Krists Indrišonoks, pazīstams arī ar skatuves vārdu Chris Noah.