Kas ir laime un vai eksistē  formula, kā to sasniegt? Tautā iemīļotais Dailes teātra un kino aktieris Jānis Paukštello kopā ar dziedāju un komponisti Lailu Ilzi Purmalieti ir izveidojuši jaunu muzikālu koncertizrādi “Laimes formula”,  kurā nopietni, nenopietni un muzikāli meklēs šo unikālo formulu. 

Jaunā, muzikālā koncertizrāde "Laimes formula" ikvienam skatītājam sola dāvināt gan sirsnīgus smieklus, gan arī kādu aizkustinājuma asaru, gan īpašu muzikālu baudījumu abu mākslinieku dziedājumā klausoties.
Skatītāji ir pieraduši pie liriskā un nopietnā Jāņa Paukštello un nereti ir aizmirsuši, ka viņš ir arī izcils humora aktieris, kurš savulaik tieši ar kino lomu filmā “Mans draugs - nenopietns cilvēks” iemantoja milzīgu skatītāju mīlestību. Izrādē Jānis smīdinās skatītājus ar humoristiskiem monologiem, un asprātīgiem skečiem.  Laila Ilze Purmaliete viņam būs gan atraktīva skatuves partnere dialogos un komiskajās situācijās, gan muzikālajos priekšnesumos. 

Izrādes asprātīgo dialogu un monologu autore ir Elizabete Trumpe.

Izrādē skanēs gan reti dzirdētas R.Paula,  V.Kaminska un I.Kalniņa dziesmas, gan melodiskās un klausītāju iemīļotās  L.I.Purmalietes dziesmas ar M.Zālītes vārdiem, kā arī īpaši šim uzvedumam sacerētas jaunas kompozīcijas.

"Laimes formulu" jūs uzzināsiet:

20. martā plkst.19.00 Siguldas novada Kultūras namā;

22. martā plkst.19.00 Kuldīgas Kultūras centrā;

11. aprīlī plkst.18.30 Gulbenes Kultūras centrā  un citur visā Latvijā!