2017. gada 14. februārī – tieši Valentīndienā – koncerttūrē „Sajūti!” pa Latvijas pilsētām dosies klausītāju iemīļotais dziedātājs Jānis Stībelis. Koncertos kopā ar viņu muzicēs izcilie instrumentālisti Raimonds Macats (taustiņinstrumenti, mutes harmonikas, čells), Miķelis Vīte (perkusijas) un Andrejs Jevsjukovs (ģitāra), kā arī jaunā dziedātāja Megija Naunikas. Koncertos skanēs Jāņa pazīstamākās un populārākās dziesmas “Glāze piena”, “Tikai Tev”, “Ir tik karsts”, “Pozitīvs”, “Divas Pasaules”,  “Es tikai smejos” u.c.

„Ļoti ilgi – šķiet, gadus septiņus – neesmu koncertējis Latvijas pilsētās, tāpēc nolēmu sarīkot šo koncerttūri, kurā skanēs labākās dziesmas no visiem maniem deviņiem albumiem. Vienvārdsakot, man ir ko teikt maniem klausītājiem,” saka dziedātājs, piebilstot – vēl viens iemesls šai tūrei ir viņa vēlme apceļot Latviju un koncertēt vietās, kurās tas nav darīts, vai arī – ja ir, tad ļoti sen. „Jau sen vēlējos veikt savas koncertdarbības rezumē. Manuprāt, šis ir labākais veids to izdarīt.” Savukārt par pirmā koncerta izvēles datumu Jānis teic: „Kāpēc gan tūri nesākt tik skaistā un romantiskā dienā, kad visi svin Valentīndienu jeb Visu mīlētāju svētkus? Domāju, ka arī mana programma būs pietiekami romantiska.”

Koncerttūres laikā Jānim uz skatuves pievienosies gan viņa draugi, gan skatuves partneri; tāpat iespējams, ka daži koncerti nebūs akustiski, bet gan ar plašāku instrumentālo pavadījumu, jo jau nosauktajiem instrumentiem varētu pievienoties basģitāra, pūtēju grupa, bekvokālistes u.c. Tiesa, lai saglabātu intrigu, pagaidām netiek atklāts, kurā koncertā kurš viesmākslinieks piedalīsies; vien zināms, ka koncertos iespējami dažādi muzikāli pārsteigumi.

Jāņa Stībeļa tūres „Sajūti!”  koncerti notiks:

14. februārī plkst.19.00 Ķekavas kultūras namā

19. februārī plkst.18.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”

8. martā plkst.19.00 Siguldas koncertzālē “Baltais Flīģelis”

24. martā plkst.19.00 Smiltenes kultūras centrā

1. aprīlī plkst.18.00 Skrīveru kultūras centrā

14. aprīlī plkst.19.00 Talsu tautas namā

28. aprīlī plkst.19.00 Ādažu kultūras centrā

6. maijā plkst.18.00 Kuldīgas kultūras centrā

10. maijā plkst.19.00 Jelgavas kultūras namā

19. maijā plkst.19.00 Rīgas Kongresu namā

7. oktobrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā

14. oktobrī plkst.18.00 Alūksnes kultūras centrā

21. oktobrī plkst.18.00 Liepājas Olimpiskajā centrā

27. oktobrī plkst. 19.00 Ogres Kultūras centrā