19. aprīļa raidījumā "Muzikantu dziesmas" viesojās cienījamais komponists un grupas "Eolika" dibinātājs Boriss Rezņiks, kurš 3. maijā svinēs savu 70 gadu jubileju!

Komponists aicināja uz saviem jubilejas koncertiem, kuri notiks - 3. maijā Rīgā (Kongresu namā) un 5. maijā Cēsīs (kultūras namā Cata). Tajos piedalīsies ne tikai leģendārā "Eolika", bet arī latviešu estrādes jaunie izpildītāji - Ralfs Eilands, Mārtiņš Ruskis, Kristīna Zahārova, Aija Vītoliņa... Bet kā vakara īpašais viesis ir uzaicināts mūziķis Zigismunds Lorencs ar kuru B.Rezņiks kopā muzicēja "Eolikas" pirmajā sastāvā  - pagājušā gadsimta 60-tajos gados.

Arī pēc jubilejas pasākumiem komponists nedomā sēdēt "rokas klēpī salicis".

"Ceru, ka rakstīšu vēl kaut ko jaunu. Būs varbūt iedvesma pastrādāt ar jaunajiem izpildītājiem, būs interesanti viņiem kaut ko uzrakstīt. Radošs cilvēks nevar neko nedarīt. Kaut arī juridiski esmu pensionārs, bet tas nenozīmē, ka neko nedaru. Es daudz darbojos savā studijā... Vienmēr ir ko darīt un ir interesanti iet uz priekšu - apgūt jaunas tehnoloģijas, aranžēt, domāt par stiliem, analizēt kas notiek šodien - kas skan mūsu estrādē, kas Rietumos. Tas viss ir ļoti interesanti", tā Boriss Rezņiks.

Raidījumu pilnā apjomā klausieties audio pielikumā!