12.jūnijā plkst. 10.40, gaidot Vasaras saulgriežus, LR2 ēterā iepazināmies ar Ozolnieku jaukto kori „Līga” un tā diriģentu Vilhelmu Vācieti.

Jauktā kora „Līga” dziedātāji – visdažādāko profesiju cilvēki, kuriem dziesma tuva sirdij, tiekas divas reizes nedēļā, lai ar kopīgas muzicēšanas palīdzību radītu svētkus un atpūtu sev un iepriecinātu citus. 
Koris ne tikai kuplina Ozolnieku novada sarīkojumus, bet ,lai apliecinātu savu varēšanu un celtu profesionālo līmeni, piedalās arī nopietnos mūzikas konkursos, koncertos un skatēs. Kolektīvs pārbaudījis savus spēkus Lietuvā XVIII Starptautiskajā Šimkus koru konkursā, sagatavojot īpaši sarežģītu mūsdienu komponistu repertuāru, spilgtas atmiņas dzidātājiem saistītas ar uzstāšanos Kretingā, Lietuvā, kur kolektīvs kā vienīgie pārstāvji no Latvijas tika uzaicināts piedalīties festivālā „Atver savu dainu skapi". Papildus koncertēšanai kora biedrība, piedaloties projektu konkursos pašu spēkiem ieguvusi gan līdzekļus jaunu nošu mapju iegādei, gan tautas tērpu un koncerttērpu darināšanai.
„Līgas” vadībā pirms pāris gadiem stājies pavisam jauniņš , vēl Mūzikas akadēmijā , pie Māra Sirmā studējošs diriģents, bet dziedātāji par viņu teic: „Vilhelms ir ārkārtīgi talantīgs diriģents, kurš ļoti īpaši izjūt mūziku un spēj mūs iedvesmot!”. 21.jūnija dienas vidū plkst. 13.15 Ozolniekos un LR2 ēterā, „Gadsimta garākajā Līgodziesmā” atskanēs varens un iedvesmojošs Līīīīī-go!!! jauktā kora „Līgo” sniegumā.