19.jūnijā plkst. 10.10, gaidot Vasaras saulgriežus, LR2 ēterā iepazināmies ar Jūrmalas jaukto kori „Vaivari” un tā diriģenti Ināru Freimani. 

Koris savu darbību sācis pirms 20 gadiem, sapulcējoties Vaivaru rehabilitācijas centrā, kur dziedātāji sabraukuši no visas Rīgas jūras līča piekrastes, sākot no Ragaciema līdz pat Priedainei. Katru gadu 18. novembrī, Līgo svētkos, Ziemassvētkos, kā jau kārtīgs latviešu koris, viņi svētku noskaņu un atmosfēru rada ar īpašām svētku muzikālajām programmām .„Vaivaru” dalībnieki lepojas ar to ,ka paši organizējuši dažādus koru festivālus, to vidū Jauniešu koru sarīkojumu Dzintaru koncertzālē. 

Kolektīvs koncertējis vairākās Eiropas valstīs , piedalījies arī Pasaules koru olimpiādē un pašlaik gatavojas Eiropas koru olimpiādei  Rīgā. Šoruden, 30. septembrī gaidāms kora Jubilejas koncerts, uz kuru mīļi aicināti gan draugi, gan radi, jo kora dziesma ir visskanīgākā, kad to dzied visi kopā. Ar prieku koris atbild uz jautājumu VaiVari ?—jā VARAM!:)

21.jūnijā plkst. 21.15, „Gadsimta Garākā līgodziesma” būs aizvijusies līdz Jūrmalai, kur pašā kūrortpilsētas sirdī- Majoros Horna dārzā to skandēs jauktais koris “Vaivari”.