18. februārī tautā mīlētajai dzejniecei un dramaturģei Mārai Zālītei apritēja 65 gadi. Atzīmējot šo notikumu, jubilejas priekšvakarā – Ādažu kultūras centrā ceļu pie skatītājiem sāka jauns koncertuzdevums „Sapnis un Mīlestība”, veidots no teātra izrāžu dziesmām ar dzejnieces dzeju.

Ir daudz zināmu dziesmu, kurām mūziku dāvājuši Raimonds Pauls, Jānis Lūsēns, Zigmars Liepiņš, Uldis Marhilēvičs, Mārtiņš Brauns, Uldis Stabulnieks un citi mūsu lieliskie komponisti. Iespējams,  ikdienā piemirstam, ka to dzejas autore ir Māra Zālīte. Taču vienkopus sapulcētas koncertā, tās rada ārkārtīgi jaudīgu un dziļu vēstījumu -  stāstu par mūsu tautu, par godu un sirdsapziņu, Tēvzemi un Mīlestību.

Koncertuzvedumā satiekas populāro izrāžu „Meža gulbji”, „Kaupēn, mans mīļais”, „Sfinksa”, „Tobago”, „Lāčplēsis”, „Putnu opera”, „Priekules Ikars”  un daudzu citu muzikālo darbu varoņi, kuru dziesmu tēlos iejūtas populārie dziedātāji Andris Ērglis, Normunds Rutulis, Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Anmary, Oranžo meiteņu trio un Jāņa Strazda instrumentālā grupa. 

Koncertu klausieties audio pielikumā!