PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI ir neparasta grupa - kopā sanākuši 1994.gadā Sabilē, Māris Žigats un brāļi Lundes - Aldis un Pēteris nemainīgā sastāvā uzstājas jau 23 gadus un izņēmums nebūs arī tie pāris koncerti, kas Rīgā un Liepājā notiks par godu 1996.gada kasetes formātā izdotā albuma "Cilvēks ar trepēm" pārizdošanai vinilplatē.

"Cilvēks ar trepēm" bija pirmais "Mikrofona ierakstu" solis alternatīvās mūzikas izdošanā, bet pašiem PIENVEDĒJIEM tas nebūt nebija pirmais ieraksts, jo pirms tā jau bija ierakstītas demokasetes "Nelaiks" un "Gumijas līme" - šie ieraksti savulaik esot pat iegūluši kāda mūzikas veikala šlāgermūzikas plauktos, jo pienvedēju vārds veikala darbiniecēm ir raisījis asociācijas ar laukiem un tajos populāro šlāgeri, deviņdesmoto gadu notikumus sarunā atceras grupas solists Māris Žigats:

Tolaik mēs ļoti gribējām nodarboties ar mūziku! Tas arī ir pats svarīgākais jebkurā lietā - darīt ar tīru sirdsapziņu, darīt to, kas Tev patīk - tad arī panākumi neizpaliks!

Starp citu, Mārim sava vinilplašu atskaņotāja nemaz neesot un ar nostaļģiju viņš atceras mammas radiolu "Rigonda", toties viņam ir direktora darbs Valkas kultūras namā, pilna galva dažādām idejām - arī par Valkas radio darbības atjaunošanu ar divām studijām - Rīgā un Valkā, kā arī pieredze cīņā ar izdegšanas sindromu, kam nu jau mūziķis ir veiksmīgi ticis pāri.

Jāpiebilst, ka ar šo PIENVEDĒJU plati "Mikrofona ieraksti" aizsāk jaunu sēriju "Labākie albumi", kurā tikšot izdots gan PRĀTA VĒTRAS pirmais albums "Vairāk nekā skaļi", gan leģendāro NEJAUTĀ ieraksts "Princess", gan PĒRKONA, MENUETA, LĪVU un vēl daži citi albumi - gaidīsim!

Raidījumā izskan PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMU albuma "Cilvēks ar trepēm" lielākais hits "Jel", kā arī tituldziesma "Cilvēks ar trepēm" - tā ilgu laiku bijusi bez nosaukuma, bet tad puiši kādu reizi esot iegājuši "Mikrofona ierakstu" birojā, tur noticis remonts un rosījies kāds vīrs ar trepēm, kas, pašam nezinot,  ir devis vārdu gan dziesmai, gan albumam.