Albuma nosaukumā minētie "visi savējie" nav kādi cilvēki grupā vai tās tuvumā; mēs visi - cilvēki, cilvēce kopumā esam viens otram savējie,

tā par 1994.gadā dibinātās grupas BALOŽU PILNI PAGALMI vienpadsmitā albuma nosaukumu saka grupas solists Māris Šverns, kurš sava radošuma un ražīguma dēļ deviņdesmitajos gados tika dēvēts par "Torņa hītu fabriku".

"Tornis", kas tiešām arī atradās vecā Pārdaugavas ūdenstornī, bija pirmā Latvijas neatkarīgā mūzikas izdevniecība un tās ziedu laiki ilga vienu desmitgadi - no deviņdesmito sākuma līdz divitūkstošo sākumam un viens no šīs izdevniecības aktīvistiem ir BALOŽU bundzinieks Uldis Gedra, savukārt basa un taustiņu partijas ir iespēlējis jaunākais grupas dalībnieks Klāvs Lauls - "pateicoties viņam, pēdējos gados BALOŽU skanējums ir tiks labs, kā nekad agrāk".

Šis ir krīzes laikmets, kad tiek atmests vecais un nevajadzīgais, bet jaunais vēl nav apzināts. Mēs dzīvojam sarežģītā laikmetā, bet šaubos, vai es gribētu dzīvot kādā citā laikmetā,

pauž Māris, kura bērnība pagājusi vēl padomju laikos, kad topā bija Raimonda Paula "Joku dziesmas" un Ivara Vīgnera mūzika Leļļu teātra izrādei "Šveiks". Tad nāca pirmā rokmūzikas mīlestība SMOKIE - motīvi no viņu hīta "Needles and Pins" ir dzirdami arī šī albuma dziesmā "Garastāsts". Tad sekoja deviņdesmitie ar radošuma sprādzienu un bohēmu, savukārt tagad Māra dziesmu tekstos ir arī Dieva mīlestības klātbūtne, bet par melodiju rašanos Māris saka:

Ir divistabu dzīvoklis - vienā istabā dzīvoju es, bet otrā - melodijas, starp mums ir durvis un es dzirdu, ka tai istabā visu laiku ir troksnis. Reizi pa reizei es tai istabā ieeju un kādu meldiņu noķeru - kādreiz es to darīju biežāk, bet pēdējos gados - retāk, reizi divos trijos mēnešos...

Raidījumā izskanējušās dziesmas "Visi savējie", "Garastāsts", "Un, bet, lūk, jo" un "Gavilē" meklējiet grupas BALOŽU PILNI PAGALMI albumā "Visi savējie", bet to dzīvās versijas klausieties BALOŽU koncertos, kuru apmeklējumu šovasar Māris iesaka apvienot ar Latvijas apceļošanu:

Mūsu ģimenes vasaras rituāls ir pie pirmās izdevības doties ārpus Rīgas - Latvijā ir tik daudz ko redzēt un gūt pozitīvus iespaidus, Latvija ir tā vieta, kas nomierina un bagātina visvairāk!