10. augustā LR2 ēterā viesojās viens no izcilākajiem latviešu hokejistiem un nu jau arī  Rīgas „Dinamo” galvenais  treneris Sandis Ozoliņš.

Komanda, gatavojoties jubilejas - desmitajai  KHL sezonai (kurā veļam veiksmi gan puišiem, gan trenerim), jau šīs nedēļas beigās visus savus fanus un atbalstītājus aicina uz Arēnu Rīga , kur no 13. līdz 17. augustam jau devīto reizi norisināsies tradicionālais starptautiskais hokeja turnīrs LATVIJAS DZELZCEĻA KAUSS.

Savukārt Sandis Ozoliņš savu hokejista spožās karjeras lielāko daļu pavadījis Amerikā. Starp citu, viņš ir vienīgais no latviešiem, kurš savās rokās varējis turēt virs galvas lepni pacelto Stenlija kausu, turklāt NHL karjeras laikā septiņas reizes piedalījies Visu zvaigžņu spēlēs. Tāpēc „100-gades dziesmu krātuvē” būs arī nedaudz par to, kāda mūzika hokejistu iedvesmojusi tolaik. Tomēr, neskatoties uz ilgo prombūtni, Sandis ir apbrīnojami kompetents latviešu mūzikā. Par to varējām pārliecināties, klausoties raidījumu, kad cita starpā skanēja arī kāda latviešu hokejam un hokeja faniem ļoti pietuvināta dziesma.

Sandis Ozoliņš izvēlējās:

grupu "Prāta vētra" un "Musiqq" hitu "Debesis iekrita tevī"

 
aktiera Jāņa Paukštello izpildīto dziesmu "Cielaviņa", kura savulaik populārajā "Mikrofona"
aptaujā 1982. gadā ieguva 1. vietu
 
 
 
dziesmu "Trīs runči" leģendārā aktiera un komiķa Edgara Liepiņa izpildījumā
 
 
"Vella kalpu dziesmu" no populārās kinofilmas "Vella kalpi" vīru vokālā ansambļa izpildījumā