Ar skaļu bungu rīboņu turpinās latviešu kulta grupas „Prāta Vētra” „Skārda bungu tūre”, kas pulcē rekordlielu skaitu viņu mūzikas mīļotāju - Jelgavā uz to bija ieradušies 28 tūkstoši apmeklētāju, bet Valmieras un Ventspilī priecēja pilsētas svētku dalībniekus un viesus. Un, ja dodoties uz „Prāta Vētras” koncertiem apmeklētājiem vēlams iepazīties ar ievērojamiem satiksmes ierobežojumiem  un minimālām auto novietošanas iespējām, tad, šķiet, nekas tāds nedraud 7. augusta rītā Vecrīgā, Doma laukuma apkaimē, kad pa ceļam, pirms nākamajiem koncertiem Daugavpilī un Rīgā LR2 studiju apciemoja un LR2 klausītājus aplaimoja viens no leģendārā kvarteta - Māris Mihelsons.

Māris, kurš pirms pāris dienām nosvinējis savu 43. dzimšanas dienu,  grupas dalībnieks un taustiņnieks ir kopš tās dibināšanas 1989. gadā. Turklāt veidojis arī dizainu diviem grupas albumiem - „Veronika” un „Četri krasti”. Īpašiem mūzikas gardēžiem iespējams izdevies klātienē vērot arī Māra Mihelsona kā DJ SET radošās izpausmes.

Ja dzeltenajā presē un interneta vidē vairāk tiek apspriestas viņa privātās dzīves peripetijas, tad „100-gades dziesmu  krātuvē” kā vienmēr likām akcentu uz mūziku. Četras latviešu dziesmas ar  Māra komentāriem dzirdējāt LR2 ēterā 7. augusta rītā plkst. 10.30. Un, atceroties, ka Kaspars Roga savu dziesmu vidū bija izvēlējies „Prāta Vētras” agrīnā perioda grāvēju „Lidmašīnas”, bet Renārs Kaupers - vienu no jaunākajiem - „Pirmais latvietis uz Mēness”, tad Māra Mihelsona īpašais savas grupas skaņdarbs bija "Mana dziesma".

Māris Mihelsons izvēlējās:

Jāņa Sproģa un zēnu kora izpildīto skaņdarbu "Pērļu zvejnieks"

 
grupas "Instrumenti" izpildīto dziesmu "Zemeslodes"
 
 
dziesmu "Pie tevis" grupas "Jauns mēness" izpildījumā
 
 
jau pieminēto "Prāta vētras" izpildīto skaņdarbu "Mana dziesma"