„Iekāpu vilcienā, uz Varanasi, aizbaucu noskaidrot, kā dzīvi lasīt, neraudi Susuriņ, ņem citu sev…”- kurš gan  klusībā vai skaļāk nav dziedājis šos vārdus līdzi Donam? 10. aprīlī  LR2 studijā sagaidījām ciemos Ingu Bērziņu, kurš ir Dona īpašais dzejnieks un ar kura vārdiem tapuši daudzas populāras dziesmas. Varbūt mazāk zināms fakts, ka Inga īpašo dzejas valodas burvību pamanījušas un savā mūzikā ietērpušas arī grupas „Willov Farm”, „Re:Public” un pat tādi grandi kā „Jumprava” hitos „Laimīgs” un „Laiks” un „Prāta vētra” albumā „Kaķēns, kurš atteicās no jūrasskolas”. Ja saskaitītu visas LR2 rok - pop dziesmu aptaujā „Muzikālā Banka” panākumus guvušās dziesmas, tad droši vien neapšaubāms līderis dzejnieku vidū būtu Ingus Bērziņš.

Ingus ir balvu "Žurnālistikas cerība", "Preses nagla", arī Žurnālistu asociācijas "Izcilības balvas”  ieguvējs, savu radošo karjeru sācis pie slavenā Dombura - „Neatkarīgajā informācijas un pētniecības birojā”. Savukārt nu jau viņš pats ir Dombura priekšnieks – Latvijā populārākā interneta portāla DELFI galvenais redaktors. Klubu publikai Ingus droši vien pazīstams kā DJ, bet radio NABA klausītāji viņu ik otro otrdienas vakaru var dzirdēt raidījumā „Šķērsām”.

„Bez koferiem un liekām mantām”, bet ar sevis izvēlētajām dziesmām padusē Ingus Bērziņš 10. aprīļa rītā  viesojās LR2 ēterā.

Ingus Bērziņš izvēlējās:

Ingus Pētersona izpildīto dziesmu "Nav mīla jāmeklē"

 
skaņdarbu "Eu, priekšniek" Inokentija Mārpla izpildījumā
 
 
Dona izpildīto dziesmu "Trīs ādas"
 

kā arī muzikālās apvienības "UK" izpildīto skaņdarbu "Dievs", kuru klausieties

audio pielikumā