8. februārī, dienu pirms XXIII Ziemas Olimpisko spēļu atklāšanas Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā, LR2 ēterā viesojās Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis. Dienu pēc olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas - 10. februārī jau tiks dalīti pirmie medaļu komplekti dāmu biatlona sprintā, šorttrekā, tramplīnlēkšanā un ātrslidošanā, kā arī savus startus uzsāks arī kamaniņbraucēji. Bet patiesībā viss sākas jau šodien, jo Olimpiskajā ciematā tiek pacelts Latvijas karogs.

LOK prezidents Aldons Vrubļevskis  pats ir ne tikai sportisks vīrs, kurš vairākkārt svinējis uzvaru Latvijas jaunatnes un junioru čempionātā šosejas riteņbraukšanā, bijis Rīgas čempions treka riteņbraukšanā un Latvijas augstskolu čempions šosejas riteņbraukšanā, bet arī ir profesionāls jurists un zvērināts advokāts. Viņš strādājis Latvijas Tiesu ekspertīžu un kriminoloģijas Zinātniskās pētniecības laboratorijā, Latvijas PSR Augstākajā tiesā, bijis Rīgas rajona tiesas priekšsēdētājs un Starptautiskās sporta arbitrāžas tiesas tiesnesis, darbojies Eiropas Olimpisko komiteju asociācijas Juridiskajā komisijā.

Bez tam  varam būt lepni, ka mūsu LOK prezidents savulaik gan dziedājis korī, gan spēlējis orķestrī, gan dejojis deju kolektīvā un „100-gades dziesmu krātuves” izvēlē bija ļoti latvisks un patriotisks.

Aldons Vrubļevskis izvēlējās:

skaņdarbu "Latviešu jūrniekiem" Viktora Lapčenoka izpildījumā

 
grupas "Eolika" izpildīto dziesmu "Noktirne"
 
 
dziesmu "Mirdzot šķēpiem" "Zvaigžņu kora" izpildījumā
 
 
skaņdarbu no rokoperas "Lāčplēsis" - "Uz krustcelēm" Igo izpildījumā