Ik gadu vasaras pēdējo mēnesi - augustu neaizmirstamu un īpaši emocionāli piesātinātu  padara mūsu izcilās operas dīvas iedvesmotais mūzikas festivāls „Summertime – aicina Inese Galante". Arī šovasar gan Ineses Galantes draugiem – dažādu žanru mūziķiem, gan viņas draugiem un talanta pielūdzējiem - klausītājiem no 9. līdz 15. augustam būs iespēja atkal satikties Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē. Šo svētku kulminācija neapšaubāmi būs 12. augusta galā „Galā Galante” koncerts, kas klausītājus priecēs ar virkni patīkamu un negaidītu pārsteigumu un sagādās unikālu iespēju uz vienas skatuves dzirdēt žilbinošu mūziķu un izpildītāju zvaigžņu sastāvu. to vidū arī Latvijas Nacionālās operas solistus Raimondu Bramani, Mihailu Čuļpajevu un Juri Vizbuli, kuri apvienojuši savas balsis muzikālā apvienībā - Tenoru trio.

Viens no šī Tenoru trio – Raimonds Bramanis bija 9. augusta LR2 studijas viesis. Šobrīd viens no vadošajiem Latvijas Nacionālās operas solistiem uz operas skatuves debitējis tieši piems 10 gadiem Papageno lomā V. A. Mocarta operā „Burvju flauta”. Turpmākajos gados dziedājis gan Belkori un Nemorīno „Mīlas dzērienā” un Bazīlio „Figaro kāzās, gan Alfrēdu Žermonu „Traviatā”, Hercogu „Rigoleto” un Ļenski „Jevgeņijā Oņeginā, arī titullomu „Faustā”. 2015. gadā saņēmis “Latvijas Gāzes” Gada balvu Operai kategorijā Labākais operas solists.

Savu muzikālo „karjeru” Raimonds sācis Imantas ģimnāzijas zēnu korī, vēlāk vīru korī „Auseklis”, kur vokālā pedagoģe Lauma Ābele viņam teikusi gluži kā tai filmā: „Tev vajadzētu Rīgā, operā…”

Paralēli vokālajām studijām topošais solists esot strādājis gan par sargu un dziedāšanas skolotāju, gan bijis pirtnieks NBS štābā un pat pārdevējs-konsultants kādā veikalā.

Raimonds Bramanis izvēlējās:

leģendārā aktiera Edgara Liepiņa izpildīto dziesmu "Lora"

 
dziesmu "Tev, mana labā" Ojāra Grinberga izpildījumā
 
 
latviešu tautasdziesmu "Pie Dieviņa gari galdi" Antras Stafeckas izpildījumā
 
 
sevis paša izpildīto skaņdarbu "Svētī debesis šo zemi"