6. februārī „100-gades dziesmu krātuvē” LR2 klausītājiem bija iespēja tikties ar mūsu olimpieti – drosmīgo un neatlaidīgo Siguldas meiteni - Latvijas labāko skeletonisti Leldi Priedulēnu. Par spīti šovasar treniņā gūtajam nopietnajam savainojumam - pārrautajām ceļgala krusteniskajām saitēm, Lelde nepadevās, turpināja gatavoties Ziemas Olimpiskajām spēlēm, apņēmās netaupīt sevi un visās sacensībās startēt ar pilnu atdevi. Varonīgi un spoži aizvadījusi šo sezonu, divas reizes Pasaules kausa sacensībās ieguvusi ceturto vietu un izcīnījusi olimpisko ceļazīmi, skeletoniste gatava uznācienam Phjončhanas Ziemas Olimpisko spēļu bobsleja un kamaniņu trasē. Savās debijas - 2014. gada Soču Olimpiskajās spēlēs, toreiz vēl tikai 19 gadus jaunā sportiste ierindojās 14. vietā, savukārt pāris gadus vēlāk kļuva par  Pasaules junioru čempioni . Jāpiebilst, ka savu sportisko karjeru Lelde sākusi kā vieglatlēte- sprintere, pirms tam- bērnībā  dziedājusi korī un dejojusi, bet skeletonā nokļuvusi ziņkārības dzīta, jo gribējies tuvumā paskatīties uz lielajām skeletona zvaigznēm - brāļiem Dukuriem.

Dodoties uz sacensībām, Lelde Priedulēna savā ceļasomā  vienmēr ņemot līdzi arī latviešu mūziku - tā atgādinot par mājām un palīdzot iedvesmoties startam. Iespējams, arī lidmašīnas bagāžā, jau pagājušajā nedēļā dodoties uz Phjončhanu Dienvidkorejā,  līdzās skeletonam tika iekrāmēti diski ar „100-gades dziesmu krātuvei” izvēlētajām dziesmām. Un laižoties lejā no līkumotā olimpiskā kalna, Lelde dungos līdzi Kauperam:

„Tie ir vārdi no manas tautas, un dziesma man arī no tās…” un  piebalsos Lapčenokam: „Zied ievas Siguldā!”. Gaidot Olimpisko spēļu atklāšanu pēc pāris dienām un  skeletonistu startus nākamndēļ, turot īkšķi un lepojoties par meiteni no mūsu tautas – olimpieti Leldi Priedulēnu!

Lelde Priedulēna izvēlējās:

"Prāta vētras" emocionālo skaņdarbu "Mana dziesma"

 
grupas "Bet Bet" izpildīto dziesmu "Ceļš, kuru iet"
 
 
"Liepājas brāļu" hitu "Tikai tā!"
 
 
dziesmu "Zied ievas Siguldā" Viktora Lapčenoka izpildījumā, kuru klausieties
audio pielikumā...