3. oktobrī LR2 „100-gades dziesmu krātuvē” viesojās latviešu motosporta uzlecošā zvaigzne Pauls Jonass. Pirms pāris nedēļām viņš pārrakstīja Latvijas motosporta vēsturi, jo kļuva par pirmo latviešu motosportists, kurš MX2 klasē izcīnījis pirmo vietu Pasaules čempionātā motokrosā .

Motocikla „mugurā” Pauls ir jau kopš 5 gadu vecuma (šobrīd viņam tikai divdesmit!), bijis vairākkārtējs Baltijas čempions, divkārtējs pasaules junioru čempions, arī 2013. gada Eiropas čempions. Jau 18 gadu vecumā viņš noslēdza profesionāļa līgumu uz pieciem gadiem ar KTM rūpnīcas komandu startam MX2 pasaules čempionātā un savā debijas sezonā sagādāja sensāciju, sezonas kopvērtējumā izcīnot sudraba medaļu. Šobrīd uz nelielu atpūtas brīdi Pauls atgriezies mājās, Latvijā un sacensības par iespēju ar viņu tikties rīko dažādi masu mediji, protams, arī LR2.

Tā kā Pauls pats ir no Liepājas puses - Kalvenes, tad „100-gades dziesmu krātuvē” viņš izvēlējās kādu dziedošu pārstāvi no Latvijas roka galvaspilsētas, un vēl skanēja kaut kas no viena Intara un diviem Renāriem.

Pauls Jonass izvēlējās:

Ivo Fomina izpildīto dziesmu "Nekas jau nebeidzas"

 
dziesmu "Miglas rīts" Intara Busuļa izpildījumā
 

dziesmu "Kupidons" grupas "Olas" un Renāra Zeltiņa izpildījumā

 
grupas "Mesa", Renāra Kaupera un Arstarulsmirus izpildīto skaņdarbu "Vēl augstāk"