3. augustā „100-gades dziesmu krātuvē” viesojās viens no nedaudzajiem Latvijas kontrtenoriem Sergejs Jēgers. Unikālās un neparastās balss dēļ viņš  visai bieži tiek aicināts piedalīties dažādos lielās formas skaņdarbu atskaņojumos, kuru vidū G. F. Hendeļa Mesija, A. Vivaldi Gloria, Stabat Mater, Dž. B. Pergolēzi Stabat Mater, J. S. Baha Marka pasija u.c.

Ārpus Latvijas koncertējis Polijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Vācijā, Lielbritānijā, Jaunkaledonijā, ASV, Kanādā, Baltkrievijā, Uzbekistanā, Kazahstanā, Spānijā, Somijā, Portugālē, Itālijā, Zviedrijā, Ēģiptē, Nīderlandē, Francijā u.c. 

Sergejs Jēgers pazīstams arī ar to, ka lielu sava laika daļu velta arī labdarībai. Lai palīdzētu bērniem ar veselības problēmām vai grūtībām iekļauties sabiedrībā, kā arī talantīgajiem bērniem radošo spēju tālākai izkopšanai, viņš pirms 10 gadiem  dibinājis labdarības fondu; jau vairākus  Sergejs organizē arī labdarības radošās darbnīcas bērniem no mazturīgām un daudzbērnu ģimenēm „Sniedz roku, iesim draugs"; piedalījies Mārtiņa fonda projektā „Dūjas” un fonda „Nāc līdzās” pasākumos.

Ik vasaru viņš ir to mūsu izcilās operas dīvas Ineses Galantes draugu vidū, kuri uzstājas viņas festivālā „Summertime- aicina Inese Galante”. Arī šogad, jau nākamnedēļ Sergeju redzēsim uz Dzintaru koncertzāles skatuves gan festivāla atklāšanas koncertā „Mīlas duetu vakars”, gan spožajā svētku kulminācijā „Gala Galante”.

Sergejs Jēgers izvēlējās:

latviešu mūzikas leģendas Noras Bumbieres izpildīto dziesmu "Ķiršu lietus"

dziesmu "Iesniegums" Intara Busuļa izpildījumā

 

Ievas Kererēvicas izpildīto "Esi man klāt"

 

dziesmu "Ja es būtu" savdabīgā dueta - Sergeja Jēgera un Kaspara Markševica izpildījumā