Pirms vairākiem gadiem televīzijas skatītāji šovā „Dziedošās ģimenes” iepazina muzikālo Dukuru ģimeni - daudzu populāru grupu basģitāristu - tēvu Ediju un viņa talantīgos bērnus - dziedātājus  Paulu un Miku. Viens no viņiem – Miks Dukurs  30. janvārī viesosies LR2 ēterā. Nākamajā gadu mijā, tieši Vecgada vakarā Mikam apritēs apaļi trīsdesmit, tomēr viņa pirmais, LR2 rīcībā nonākušais ieraksts tapis tad, kad, Miks vēl pavisam mazs puišelis būdams, kopā ar „Muzikantiem no Cēsīm” ieskaņojis dziesmu „Jel, ieskaties”. Turklāt ne jau kaut kādu bērnu dziesmiņu, bet īstu un kārtīgu rokenrolu!

30. janvārī „Arēnā Rīga” notiks Latvijas mūziķu un „Ziedot.lv” kopīgi organizētais vērienīgais labdarības koncerts onkoloģijas slimnieku atbalstam „MŪZIKA&DZĪVĪBA. VIENOTI PAR IESPĒJU!”. Tajā uzstāsies daudzi pazīstami mākslinieki: Musiqq, The Sound Poets, Astro’n’out, Iļģi, Tumsa,  Dzelzs Vilks, Putnu balle , Satellites LV, COLT, Jānis Stībelis, Aija Andrejeva, Fēlikss Ķiģelis, Ivo Fomins, Goran Gora, Antra Stafecka u.c. Dalībnieku vidū būs arī LR2 30. janvāra galvenais varonis - dziedātājs Miks Dukurs.

„100-gades dziesmu krātuvē” Miks atklāja, kuru latviešu dziedātāju uzskata par savu elku un kuru mūziķi reiz attēlojis skolas „Popielā”, arī to, kāda dziesma viņam saistās ar Jāņiem, bērnības vietu – Raiskumu un mīļāko filmu „Limuzīns Jāņu nakts krāsā”. Un vēl, lai arī Miks apgalvoja, ka pēc savas dabas neesot pārāk atklāts cilvēks,  tomēr  bija ļoti personīgs stāsts par dziesmu, kuru klausoties viņš iepazinies ar savu nākamo sievu!

Miks Dukurs izvēlējās:

Igo izpildīto skaņdarbu no rokoperas "Lāčplēsis" - "Atgriešanās"

 
grupas "Līvi" nemirstīgo hitu "Dzelzsgriezējs"
 
 
zvaigžņu kora izpildīto skaņdarbu "Teic, kur zeme tā"
 
 
dziesmu "Paliec, neaizej" grupas "Satellites.lv" izpildījumā
 
 
kā arī sevis paša izpildīto dziesmu "Katru vārdu"