Pirmais pavasara mēnesis – marts tiek ieskandināts ar jauna mūzikas projekta „Visas Taisnības” izdoto albumu un ar kopīgiem ar fonda “Viegli” mūziķu un draugu koncertiem. Projekts ietver sevī koncertus un izstādi, kas no jauna skatu punkta atainos Raimonda Paula un Imanta Ziedoņa satikšanos septiņdesmito gadu nogalē. Tātad Maestro dziesmas atkal jaunās skaņās izdzied Goran Gora, Jānis Strapcāns, Renārs Kaupers, Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs un DJ Monsta, Edavārdi, Elizabete Vētra, u.c. Viens no šīs muzikālās idejas stūrakmeņiem un realizētājiem – DJ Monsta 1. martā viesojās LR2 studijā. Par savu jaunāko veikumu viņš teic, ka tas esot viens no viņa atbildīgākajiem darbiem. Bet, lai cik tālu mūziķi arī neaizietu savā radošajā procesā, saglabāta pati galvenā ideja - dot otro elpu Maestro dziesmām.

Savā apmēram 25 gadus ilgajā dīdžeja pieredzē DJ Monsta ir uzstājies daudzos klubos Eiropā un Krievijā, kāpjot uz vienas skatuves ar slaveniem mūziķiem un dīdžejiem, iekļuvis prestižā pasaules dīdžeju čempionāta "DMC Online" finālā, savos projektos aktīvi sadarbojas arī ar talantīgiem Latvijas etnomūziķiem, kā piemēram, ar Birutu Ozoliņu un Laimu Jansoni.  Viņa intelektuālās spēles arvien apliecina teicamu gaumi un neizsmeļamu izdomu, tāpēc nereti viņš kā viesis tiek aicināts arī dažādos akadēmiskās un džeza mūzikas koncertos un projektos.

DJ Monsta īstais vārds ir Uldis Cīrulis, un to, ka kļūs par DJ, mazais Uldis esot zinājis jau 7 gadu vecumā, kad lūdzis mammai, lai nopērk plašu atskaņotāju.

Ko DJ Monsta bija sarūpējis „100-gades dziesmu krātuvei” kausieties audio un skatieties video pielikumos!

DJ Monsta izvēlējās:

grupas "Iļģi" izpildīto skaņdarbu "Mīl katrs baltu maizes riku"

Roberta Gobziņa izpildīto kādreizējo grāvēju "Aka Aka"

 
skaņdarbu "SimfoNiMo Bolero" sevis paša un Latvijas Nacionālā simfoniskā
orķestra izpildījumā
 
 
kā arī Raimonda Gusareva izpildīto dziesmu "Veja zieds", kuru klausieties audio
pielikumā