3. aprīļa rītā LR2 studijā sagaidījām ciemos veselu zvaigžņu plejādi - sākot ar vācu kinozvaigzni Marlēnu Dītrihu, 80. gadu diskokaralieni Amandu Lear, spožo dīvu Laimu Vaikuli un beidzot ar pašmāju country pavēlnieci Linitu, kuras vienā personā apvienoja mūsu brīnišķīgā aktrise Raimonda Vazdika. Šobrīd ik svētdienas vakaru viņu varam sastapt TV ekrānā, muzikālajā pārvērtību šovā „Izklausies redzēts”, kur Raimonda, iejūtoties dažādu dziedātāju tēlos, lieliski demonstrē ne tikai savu aktrises talantu un skatuvisko šarmu, bet arī atzīstamas vokālās dotības. Pār savām Raimonda Vazdika var saukt neatkarīgā teātra „Kabata”, teātra-kluba "Austrumu robeža", arī Jaunā Rīgas teātra skatuvi.

Raimondu droši varam dēvēt par multimākslinieci, jo viņas radošais gars pievērsies arī dzejas dailei: Šogad, reizē ar Latvijas simtgadi aktrise var svinēt trīsdesmitgadi, kopš sava pirmā dzejoļa publikācijas 1988. gadā laikrakstā "Literatūra un Māksla". Goda vietā, blakus diviem mūzikas albumiem - „Labākās dienas” un „Neatskaties”, Raimonda nu jau var novietot arī divus dzejoļu krājumus - "Rētas. Zelts" un šopavasar iznākušo „Neremdināmā”.

„100-gades dziesmu krātuvē” līdzās dziesmām ar mūsu dzejas grandu - Imanta Ziedoņa un Jāņa Petera vārdiem, dzirdējām arī mūzikā ietērptu Raimondas Vazdikas rakstīto vārdu - no savulaik tapušā kopdarba ar komponistu Valtu Pūci - mūzikla „Visādas Drazas”.

Raimonda Vazdika izvēlējās:

Intara Busuļa izpildīto skaņdarbu "Mīla ir kā uguns"

 
Valta Pūces un grupas "Marana" izpildīto dziesmu no mūzikla "Visādas drazas"
"Cik ikdienīgs šis ceļš"
 
 
dziesmu "Mazā bilžu rāmītī" Renāra Kaupera izpildījumā
 
 
kā arī sevis pašas izpildīto dziesmu "Labākās dienas", kuru klausieties audio
pielikumā